Building and Construction
Show Original

Ajánlatadó mérnök (épületgépész)

Pełny etat

HUHungary, Budapest

Trendy

0.00HUF

Miesięcznie (Brutto)

V0059231

768+ Wyświetlenia

Opis

Teljes körű épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó partnerünk számára keresünk új kollégát Ajánlatadó mérnök pozícióba Budapestre.

Wymagania

Épületgépész technikusi vagy mérnöki végzettség
Hasonló munkakörben szerzett, legalább 1-3 év tapasztalat
Számítógépes felhasználói ismeret (Word, Excel, Autocad)
Precíz, pontos munkavégzés

Obowiązki

Beérkező épületgépészeti ajánlatkérésekre konkrét ajánlatok elkészítése
Tendereken való részvétel, tenderanyagok összeállítása.
Ajánlatkérésekkel kapcsolatos költségkalkulációk, műszaki felmérések elvégzése
Alternatív műszaki megoldások kidolgozása
Vevői igények folyamatos felmérése, figyelése

Co oferujemy

We offer 0.00 HUF Miesięcznie with 40 hours per week. We will also provide you with przybory. Oferujemy {element}.

Słowa kluczowe

Informacje o wynagrodzeniach

Typ zatrudnienia Wynagrodzenie
Pełny etat 0.00 HUF Miesięcznie (Brutto)

Dodatkowe informacje

Typ zatrudnienia

Pełny etat

Poziom

Middle

Dostępne pozycje

1

Godzin na tydzień

40

Długość zatrudnienia / zlecenia

Ongoing

Wyświetlenia

768

Dni robocze

Dni robocze

Zapewnione korzyści

Narzędzia

Tak

Compensations

  • Other forms

Szczegóły lokalizacji

Lokalizacja

Jedna lokalizacja

Lokacja

Hungary, Budapest Budapest

Przyjmuj pracowników z zagranicy

Hungary

Utworzono 4 Tydzień temu

About JOB Kft

Közel három évtizedes szakértői tapasztalatunkra építve nyújtunk teljes körű HR szolgáltatást és tanácsadást. Személyre szabott megoldásainkkal biztosítjuk, hogy megtalálja a megfelelő jelöltet, szinte bármilyen szellemi munkakörben. Fő tevékenységünk a munkaerő-közvetítés és - kölcsönzés, Magyarország területén.

Pole firmy

Human Resources and Personnel

Rozmiar

25 - 50 pracowników

Typ spółki

Średniej wielkości biznes