Electronics
Show Original

Autoelektrikas

Electronics

Pełny etat

LTLithuania, Vilnius

Trendy

1900.00EUR

Miesięcznie (Brutto)

V0061659

867+ Wyświetlenia

Opis

Mūsų klientei - virš 10 metų sėkmingai veikiančiai bendrovei, tiekiančiai įrangą pramonės įmonėms bei profesinio rengimo įstaigoms, darbui Vilniuje ieškomas: autoelektrikas.

Wymagania

Techninis išsilavinimas;
Autoelektriko diagnostiko darbo patirtis;
Brėžinių ir schemų išmanymas;
Automobilinių diagnostinių programų išmanymas, žinios;
Atsakingumas ir gebėjimas dirbti komandoje.

Obowiązki

Automobilinių sistemų montavimas ir diegimas, transporto inžinerijos mokymo stendų gamyba ir kt.

Co oferujemy

We offer 1900.00 EUR Miesięcznie with 40 hours per week. We will also provide you with przybory i {rzeczy}.

Słowa kluczowe

Informacje o wynagrodzeniach

Typ zatrudnienia Wynagrodzenie
Pełny etat 1900.00 EUR Miesięcznie (Brutto)

Priklausomai nuo patirties, kompetencijos ir rezultatų, darbo užmokestis (neatskaičius mokesčių) 1300 - 1900 €.

Dodatkowe informacje

Typ zatrudnienia

Pełny etat

Poziom

Middle

Dostępne pozycje

1

Godzin na tydzień

40

Długość zatrudnienia / zlecenia

2-4 weeks

Wyświetlenia

867

Dni robocze

Różny

Zapewnione korzyści

Narzędzia

Tak

Inne korzyści

Tak

Neterminuotą darbo sutartį, pilną darbo dieną, socialines garantijas;
Darbą dinamiškoje ir jaunatviškoje komandoje;
Kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Szczegóły lokalizacji

Lokalizacja

Jedna lokalizacja

Lokacja

Lithuania, Vilnius Vilnius

Kino

Utworzono 4 Tydzień temu

About UAB „NORIU DARBO

Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis.

Pole firmy

Human Resources and Personnel

Rozmiar

25 - 50 pracowników

Typ spółki

Średniej wielkości biznes