Automotive
Show Original

Car painter

Automotive

Pełny etat

NLNetherlands

Trendy

2000.00 Do 2200.00EUR

Co 4 tygodnie (Netto)

V0102939

1.2K+ Wyświetlenia

We are seeking a reliable and experienced painter with excellent attention to detail to join our team.

Wymagania

experience at least 5 years
english language
driver licence

Obowiązki

You will be required to carry out restoration work such as cutting out rust & fabricating repair panels to preparing vehicle components for paint

You must be self motivated, able to work as a team, be clean & tidy & most of all be enthusiastic.

Co oferujemy

We offer 2000.00 Do 2200.00 EUR Co 4 tygodnie with 38 - 48 hours per week. We will also provide you with nocleg, koszty podróży i {rzeczy}.

Pełny etat 2000.00-2200.00 EUR Co 4 tygodnie (Netto)

payments every 4 weeks, salary around € 12.50 till € 13.00 netto

Typ zatrudnienia

Pełny etat, Tymczasowe

Poziom

Senior

Dostępne pozycje

5

Godzin na tydzień

38-48

Wyświetlenia

1212

Dni robocze

Werkdagen zijn normaal

Zapewnione korzyści

Zakwaterowanie

Tak

Samochód

The ideal candidate will receive a company car, travel expenses. Accommodation can be provided

Lokalizacja

Wiele lokalizacji

Lokacja

Netherlands

Kino

Car painter

Utworzono 3 Tydzień temu