Budynki i konstrukcje
Show Original

Carpenter

Pełny etat, Tymczasowe

GBUnited Kingdom, London

Pilne

180.00 Do 200.00GBP

Na dzień (Brutto)

V0206933

141+ Wyświetlenia

Are you a Carpenter with security clearance looking for work?
We have a new project in the Westminster area installing pre hung fire doors in the ministry of defence buildings! On going work for the right workers!

Wymagania

MUST have up to date security clearance!!
MUST have a CSCS Card
MUST have background hanging fire doors
MUST have own tools

Obowiązki

Need to be punctual, reliable and hard working!

Co oferujemy

A temporary, fulltime job.

Pełny etat 180.00-200.00 GBP Na dzień (Brutto)
Tymczasowe 180.00-200.00 GBP Na dzień (Brutto)

The salary you will receive depends on how many years of expieerence you have.

Dostępne pozycje

2

Godzin na tydzień

40

Wyświetlenia

141

Dni robocze

Working hours around 8am to 4pm

Lokacja

United Kingdom, London

Przyjmuj pracowników z zagranicy

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Utworzono 29 kilka dni temu

o {firmie}

Rozmiar

1 - 5 pracowników

Typ spółki

Startup

Inne prace w {firmie}

Warehouse Operatives

9.30 - 11.30 GBP Na godzinę England, Newton Aycliffe

An exciting opportunity has arisen to work for our client, who is a large regional distribution centre based in Newton Aycliffe, on a temporary ongoing basis..

Nowy

Plumber

14.00 - 18.00 GBP Na godzinę England, Truro

Plumber required for an immediate start carrying out snagging work on new builds in Truro. You will be required to work on a ladder throughout the da..

Nowy

Production Administrator

9.50 - 9.50 GBP Na godzinę England, Redruth

Berry Recruitment are currently seeking a Production Administrator for a client based in Redruth on a temp to perm basis to start ASAP. You will be su..

Nowy
Więcej wakatów

Wakaty w United Kingdom

Szukasz wolnych miejsc w United Kingdom? Kliknij Dowiedz się więcej, aby zobaczyć 5954 + więcej wolnych miejsc pracy.