Show Original

Carpet Manager

Pełny etat

DEGermany, Berlin

Trendy

3800.00EUR

Miesięcznie (Brutto)

V0079449

629+ Wyświetlenia

An exciting opportunity has arisen for a Carpet Manager at , one of the leading sofa, carpet specialists. For over 100 years ScS have been providing customers with an excellent customer experience, selling beautiful products with outstanding value, quality and choice.

Wymagania

Motivate and coach our carpet sales professionals to achieve their personal and team sales targets
Easily build rapport and confidently seek to understand each customer’s needs
Live by our company ‘RIGHT’ values (Responsive, Inclusive, Get it Right, Hard Working, Trusted)
Strive to meet KPIs to develop your personal performance
Flexibility to work evenings and weekends

Obowiązki

As a Carpet Manager you'll be a great communicator and able to build strong relationships with your team. You'll be able to take the lead on delivering excellence in customer services as well as high standards supporting the management team to ensure that everything runs smoothly.

Co oferujemy

We offer 3800.00 EUR Miesięcznie with 40 - 50 hours per week.

Pełny etat 3800.00 EUR Miesięcznie (Brutto)

Dostępne pozycje

4

Godzin na tydzień

40-50

Wyświetlenia

629

Dni robocze

Różny

Lokacja

Germany, Berlin

Zdjęcia

Utworzono 5 Tydzień temu

o {firmie}

Zutzu.com is an international job board that helps people find exciting job opportunities. Zutzu relies on the most innovative technology to connect employees and employers across Europe.

Pole firmy

Administracja i sekretariat

Rozmiar

25 - 50 pracowników

Średniej wielkości biznes

Inne prace w {firmie}

Sales Manager - Danish speaking (Barcelona)

22000.00 - 34000.00 EUR Rocznie Spain, Barcelona

Zutzu.com is an international job board that helps people find exciting job opportunities. Zutzu relies on the most innovative technology to connect employees a..

Pilne Trendy
Europe flag

Sales Manager - Finnish speaking (Barcelona)

Sales Manager - Norwegian speaking (Barcelona)

Pilne
Europe flag
Więcej wakatów

Wakaty w Germany

Szukasz wolnych miejsc w Germany? Kliknij Dowiedz się więcej, aby zobaczyć 51453 + więcej wolnych miejsc pracy.