Building and Construction
Show Original

Cementinių grindų betonuotojas (steškė)

Pełny etat

GBUnited Kingdom, Portsmouth

Trendy

6000.00GBP

Miesięcznie (Brutto)

V0063266

0.9K+ Wyświetlenia

Opis

Mūsų klientas – patyręs ir veržlus kolektyvas. Augant klientų pasitikėjimui, daugėja ir užsakymų, todėl jų gretos nuolat auga. Ieškome pastiprinimo

Darbo pobūdis:
Grindų betonavimas cementiniu skiediniu (steškė) ir lyginimas;
Darbas naujos statybos namuose.

Mes Jums siūlome:
Profesionalią, draugišką komandą ir supratingą vadovą;
Visas darbui reikalingas priemones;
Konkurencingą, darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą;
Pagalbinius darbuotojus;
Padėsime sutvarkyti visus reikiamus dokumentus ir susirasti būstą;
Darbo rūbus;
Visas Didžiojoje Britanijoje galiojančias socialines garantijas.

Atlyginimas:
Bruto – 3,20 GBP/1kv.m. (~3,64 Eur/1kv.m), bet ne mažiau 150 GBP/į dieną (170 Eur/į dieną);
Neto (į rankas) – 2,56 GBP/1kv.m. (~2,91 Eur/1kv.m), bet ne mažiau 120 GBP/į dieną (~136 Eur/į dieną).

Daugiau informacijos
www.personaloguru.lt
[email protected]
tel nr +37064504706
FB https://www.facebook.com/PersonaloGuru/

Wymagania

Tikimės, kad Jus:
Turite bent 3 m. darbo patirtį (steškė);
Turite bent BE vairuotojo pažymėjimą;
Esate darbštus, atsakingas ir kruopštus.

Privalumai bet neprivaloma:
Kalbate angliškai;
Turite CSCS kortelę (Sveikatos ir Saugumo Testas).

Obowiązki

Cementinio skiedinio lygintojas

Co oferujemy

We offer 6000.00 GBP Miesięcznie with 40 hours per week. We will also provide you with przybory i {rzeczy}.

Słowa kluczowe

Informacje o wynagrodzeniach

Typ zatrudnienia Wynagrodzenie
Pełny etat 6000.00 GBP Miesięcznie (Brutto)

Dodatkowe informacje

Typ zatrudnienia

Pełny etat

Poziom

Senior

Dostępne pozycje

1

Godzin na tydzień

40

Długość zatrudnienia / zlecenia

Ongoing

Wyświetlenia

929

Dni robocze

Dni robocze

Zapewnione korzyści

Narzędzia

Tak

Samochód

Tak

Szczegóły lokalizacji

Lokalizacja

Jedna lokalizacja

Lokacja

United Kingdom, Portsmouth Portsmouth

Kino

Utworzono 4 Tydzień temu

About Personalo Guru

Mes, Personalo guru komanda teikiame personalo paieškos ir atrankos bei personalo nuomos paslaugas Lietuvoje ir vakarų Europoje. Siekiame atrasti darbuotojus, kurie kurtų pridėtinę vertę Jūsų įmonei. Siekdami būti geriausi, bendradarbiavimą grindžiame paslaugų kokybe, konkurencingomis kainomis ir abipuse nauda. Sąžiningumas ir atsakingas elgesys yra esminė Personalo guru kultūros dalis.

Pole firmy

Admin and Secretarial

Rozmiar

1 - 5 pracowników

Typ spółki

Mały biznes

Wakaty w United Kingdom

Szukasz wolnych miejsc w United Kingdom? Kliknij Dowiedz się więcej, aby zobaczyć 51343 + więcej wolnych miejsc pracy.