Building and Construction
Show Original

Cieśla

Pełny etat

BEBelgium, Leuven

Trendy

1800.00 Do 2200.00EUR

Miesięcznie (Brutto)

V0072033

573+ Wyświetlenia

CadMax, jesteśmy firmą inżynieryjną specjalizującą się głównie w przemyśle kolejowym oraz oprzyrządowaniu spawalniczym i pomocniczym, jednakże wspieramy także z sukcesami przemysł automotiv. Świadczymy również usługi outsourcingu.

Wymagania

• Doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku pracy,
• Umiejętności czytania rysunku technicznego,
• Samodzielnej realizacji powierzonych zadań,
• Dyspozycyjności i zaangażowania w realizacji wyznaczonych celów.
• 30-dniowego ubezpieczenia w Polsce

Obowiązki

• Praca na szalunkach systemowych
• Wykonywanie szalunków pod schody betonowe, belki, wieńce, słupy, stopy, ławy,
• Wykonywanie konstrukcji drewnianych,
• Wykonywanie pomiarów,
• Praca z rysunkiem technicznym

Co oferujemy

We offer 1800.00 Do 2200.00 EUR Miesięcznie with 40 - 40 hours per week. We will also provide you with nocleg, koszty podróży, przybory i {rzeczy}. Oferujemy {element}.

Pełny etat 1800.00-2200.00 EUR Miesięcznie (Brutto)

Pełny etat

Poziom

Middle

Dostępne pozycje

10+

Godzin na tydzień

40-40

Wyświetlenia

573

Zapewnione korzyści

Zakwaterowanie

Tak

Narzędzia

Tak

Samochód

Tak

Compensations

  • Bonusy

Dodatkowo 13 pensja w wysokości 9,12% rocznego wynagrodzenia brutto oraz dodatek żywieniowy.

Lokacja

Belgium, Leuven

Utworzono 4 Tydzień temu

Wakaty w Belgium

Szukasz wolnych miejsc w Belgium? Kliknij Dowiedz się więcej, aby zobaczyć 51334 + więcej wolnych miejsc pracy.