Transport and Rail
Show Original

Csomagszállító sofőr

Pełny etat

DEGermany, München

Pilne
Trendy

2300.00EUR

Miesięcznie (Brutto)

V0120224

465+ Wyświetlenia

Opis

Csomagszállító sofőr állás Augsburg és München környékén, fiatal, jó kondícióban lévő férfiak részére. RÉSZLETEK: https://www.nemetmunka.hu/sofor-kamionos-nehezgepkezelo/2091-csomagszallito-sofor

Wymagania

Feltétel a "B" kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat és A2 német tudás. Az ideális jelölt 20-33 éves, mert az alkalmazottak ebbe a korosztályba tartoznak.

Obowiązki

A német transport , csomagszállító munkahely gépjárműi parkja 3,5 tonnás súlyú mikrobusz gépkocsik -ból áll. 5 napos munkahét van. A munkaidő reggel 6.00 órakor kezdődik, amikor a csomagszállító sofőr a DEPO-ból átveszi a saját területére szóló csomagjait. A napi vezetés kb. 130 - 210 km. Az utolsó csomag címre szállítása után a munka ismét a DEPO-ban ér véget, ahol a sofőr elszámol az aznapi kiszállított küldeményekkel. Szállás kétágyas szobában megoldott, a konyha, fürdőszoba, WC használata közös. A céges emblémával ellátott munkaruha viselete munkaidő alatt kötelező. A csomagszállító sofőr állás bejelentett, éves német állás.

Co oferujemy

We offer 2300.00 EUR Miesięcznie with 40 hours per week.

Słowa kluczowe

Informacje o wynagrodzeniach

Typ zatrudnienia Wynagrodzenie
Pełny etat 2300.00 EUR Miesięcznie (Brutto)

Munkabér 2.300,-€ bruttó (kb. 1.700,-€ nettó), a munkaidő heti 40 óra. Szállás 330,-€ / hónap.

Dodatkowe informacje

Typ zatrudnienia

Pełny etat

Poziom

Middle

Dostępne pozycje

1

Godzin na tydzień

40

Wyświetlenia

465

Dni robocze

Różny

Szczegóły lokalizacji

Lokalizacja

Wiele lokalizacji

Lokacja

Germany, München

Przyjmuj pracowników z zagranicy

Austria, Germany, Hungary, Romania

Kino

Utworzono 2 Tydzień temu

About Német Munka Team

Munkaközvetítő cégünk 2016-ban alakult Bajorországi székhellyel. Az 2012-ben alapított Német Munka Kft -ből nőttük ki magunkat német bejelentésű munkaközvetítő céggé. Házaspár vagyunk. A munkavállalónak a munka közvetítéséért fizetnie nem kell. Németországi állásunk német nyelvtudás nélkül nincs. EXACT Personal UG (haftungsbeschränkt) Székhely: D - 83224 Grassau, Oberdorf 14. Német vezetékes telefon: +49 8641 6949 000 Magyar telefonszám: +36 1 920 3433 E-mail: [email protected]

Pole firmy

Inne

Rozmiar

1 - 5 pracowników

Typ spółki

Uruchomienie