Building and Construction
Show Original

DEKARZ/UKŁADZENIE DACHÓWEK - HILVERSUM - ZZP - HOLANDIA

W niepełnym wymiarze godzin

NLNetherlands

Trendy

26.00 Do 26.00EUR

Miesięcznie (Brutto)

V0072042

521+ Wyświetlenia

Opis

DEKARZ/UKŁADZENIE DACHÓWEK - HILVERSUM - ZZP

Miejsce pracy: Hilversum
Start pracy: po zaakceptowaniu przez klienta

Wymagania dotyczące pozycji:
• Doświadczenie jako dekarz na dachach skośnych
• Własny transport, narzędzia;
• Komunikatywny język angielski, niemiecki lub holenderski
• VCA

Co oferujemy:
• Praca przez co najmniej 40 godzin tygodniowo;
• Długotrwałe projekty;
• Wynagrodzenie w wysokości €26 netto/godzina cotygodniowe przelewy

Jeżeli jesteś zainteresowany oferta pracy podeślij CV na adres: [email protected] w tytule wpisując nazwę stanowiska lub kontakt telefoniczny +48 600 134 877

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami,
Proszę o wklejenie do CV zgody:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji przez Staff Complete Recruitment Adrian Bobowski, zgodnie z
ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz.
1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z
dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem
danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia
dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przetwarzane do dnia zakończenia
procesu rekrutacji."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych , także po zakończeniu procesu
wskazanej rekrutacji, w celu skontaktowania się ze mną przez pracownika firmy Staff
Complete Recruitment Adrian Bobowski w przyszłości, w szczególności na potrzeby
przyszłych rekrutacji. W takim przypadku dane będą przetwarzane, aż do momentu wycofania
zgody."

Wymagania

• VCA

Obowiązki

Praca przy układaniu dachówki

Co oferujemy

We offer 26.00 Do 26.00 EUR Miesięcznie with 40 hours per week.

W niepełnym wymiarze godzin 26.00-26.00 EUR Miesięcznie (Brutto)

Dostępne pozycje

4

Godzin na tydzień

40

Wyświetlenia

521

Lokacja

Netherlands

Utworzono 4 Tydzień temu