Agriculture Fishing and Forestry
Show Original

Dojarz krów

+48536253497
[email protected]

Pełny etat, Tymczasowe

DEGermany

Trendy

11.00EUR

Na godzinę (Brutto)

V0088482

299+ Wyświetlenia

Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM (nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 4577) funkcjonuje od 2006r. na rynku krajowym i rynkach europejskich, a usługi dla rolnictwa i hodowli zwierząt stanowią istotną część naszej działalności.

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na farmach mlecznych w Niemczech.

Stanowisko: dojarz krów

Zainteresowane osoby prosimy o:
- Przesyłanie CV wraz ze zdjęciem drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] lub kontakt telefoniczny: 536 253 497
- Wypełnienie klauzuli pod adresem: www.expateam.com/index.php?pid=62

W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Międzynarodową Spółdzielnię Usługową EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 13 w Zgorzelcu oraz przez powiązane z nią podmioty dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, póź. 926 z póź. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 13 w Zgorzelcu (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 4577). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wymagania

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy przy udoju mechanicznym krów oraz ze zwierzętami gospodarskimi.
- Dobra sprawność fizyczna.
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na samodzielne porozumiewanie się w miejscu pracy, ze względu na konieczność przeprowadzenia instruktażu.
- Dojazd z Polski na farmę we własnym zakresie.

Obowiązki

Obowiązki:
- Prace przy udoju mechanicznym, obsługa wycieleń, naganianie, karmienie bydła oraz prace związane z jego pielęgnacją, prace porządkowe na farmie.
- Praca w systemie jedno- lub dwuzmianowym
- Hale udojowe typu rybia ość lub Side by Side.
- Miejsca pracy: okolice Bautzen, Zwickau, Berlina, Lübeck.

Co oferujemy

Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich.
- Wynagrodzenie brutto: 10,00 – 11,00 € / 1 godz. pracy.
- Dodatek za pracę w niedziele i święta oraz w godzinach nocnych (23:00 – 5:00)
- Czas pracy do uzgodnienia, przykładowo 4 tygodnie pracy i 2 tygodnie wolnego.
- Około 200 - 230 godzin pracy w miesiącu.
- Bezpłatne zakwaterowanie.

Pełny etat 10.00 EUR Na godzinę (Brutto)
Tymczasowe 11.00 EUR Na godzinę (Brutto)

Poziom

Middle

Training provided

Szkolenie zostanie zapewnione

Dostępne pozycje

8

Godzin na tydzień

200-220

Wyświetlenia

299

Dni robocze

Różny

Zapewnione korzyści

Zakwaterowanie

Lokacja

Germany

Szczegóły kontaktu

Expateam ([email protected] / +48536253497), Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa Expateam ([email protected] / +48536253497)

Kino

Dojarz krów

Utworzono 3 Tydzień temu

About Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa Expateam

Pole firmy

Inne

Rozmiar

1 - 5 pracowników

Średniej wielkości biznes

Wakaty w Germany

Szukasz wolnych miejsc w Germany? Kliknij Dowiedz się więcej, aby zobaczyć 51358 + więcej wolnych miejsc pracy.