Engineering
Show Original

Elektryk

Engineering

Pełny etat

DEGermany, Berlin

Trendy

2500.00EUR

Miesięcznie (Brutto)

V0064881

620+ Wyświetlenia

Niemiecki Przemysł Energetyczny szuka specjalistów w dziedzinie instalacji elektrycznych, gazowych i wodnych!

Poszukujesz nowych wyzwań i szans na rozwój?

Nasz Klient zapewni Ci wsparcie w całym procesie emigracyjnym oraz zakwaterowanie w Berlinie.

Firma oferuje także darmowy kurs języka niemieckiego, specjalistyczne szkolenia techniczne oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem.

Co mamy do zaoferowania?

Umowę o pracę, którą podpiszesz bezpośrednio z naszym Klientem
Możliwość stałej współpracy i rozwoju w strukturach firmy
Pomoc w znalezieniu mieszkania i codzienne wsparcie (koszty związane z zakwaterowaniem opłacane są przez firmę)
Darmową naukę języka niemieckiego oraz kursy specjalistyczne
Wsparcie Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji
Jakie są nasze wymagania?

Wymagania

Doświadczenie w zakresie elektryki (min. 3-5 lat)
Uprawnienia elektryczne do 1 kV
Umiejętność analizy schematów elektrycznych oraz przeprowadzenia pomiarów elektrycznych
Gotowość do stałej relokacji do Niemiec
Chęć nauki języka niemieckiego
Co będzie należało do Twoich obowiązków?

Obowiązki

Instalacja i uruchamianie sieci elektrycznych na ulicach miast i w budynkach na podstawie schematów połączeń
Monitorowanie, wykrywanie przyczyn awarii oraz bieżąca konserwacja sieci elektrycznych
Codzienne raportowanie.

Co oferujemy

We offer 2500.00 EUR Miesięcznie with 40 hours per week. We will also provide you with koszty podróży, przybory, transport i {rzeczy}.

Pełny etat 2500.00 EUR Miesięcznie (Brutto)

W okresie szkolenia wynagrodzenie wynosi 700 Euro natomiast po szkoleniu wzrasta do 2500 euro.

Pełny etat

Poziom

Middle

Training provided

Szkolenie zostanie zapewnione

Dostępne pozycje

2

Godzin na tydzień

40

Długość zatrudnienia / zlecenia

Ongoing

Wyświetlenia

620

Dni robocze

Dni robocze są normalnie

Zapewnione korzyści

Narzędzia

Tak

Samochód

Lokacja

Germany, Berlin *

Przyjmuj pracowników z zagranicy

Poland, Germany

Utworzono 4 Tydzień temu

About Manpower

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcin

Pole firmy

Human Resources and Personnel

Rozmiar

100+ pracowników

Typ spółki

Duży biznes