Inne
Show Original

Hentes

Inne

Pełny etat

DEGermany, Frankfurt am Main

Pilne
Trendy

2100.00EUR

Miesięcznie (Brutto)

V0066493

508+ Wyświetlenia

Opis

Németországi partnereink részére keresünk hentes munkatársakat.
3 munkaadó is szeretné a járvány után ismét feltölteni az állományát.
Munkavégzés helye:
Limburg,Frankfurt am Main, Koblenz.

Feladatok:
-vágás,
-darabolás,
-csontozás,
-inazás,
-darálás,
-kolbász töltés.

Elvárások:
-releváns (több éves) szakmai tapasztalat.
-alap német nyelvtudás.

Végzettséget nem minden partnerünk kér.

Amit nyújtunk:
-minimum 12euro/h
-szállás kb. havi 200euroért,
-német főállású munkaszerződés.

Bővebb információ a +43/681 812 26590 es telefonszámon kapható.
Jelentkezni fényképes német nyelvű Önéletrajz elküldésével a [email protected] e-mail címen lehetséges

Wymagania

Obowiązki

-vágás,
-darabolás,
-csontozás,
-inazás,
-darálás,

Co oferujemy

We offer 2100.00 EUR Miesięcznie with 40 hours per week.

Słowa kluczowe

Informacje o wynagrodzeniach

Typ zatrudnienia Wynagrodzenie
Pełny etat 2100.00 EUR Miesięcznie (Brutto)

Bérezés képességek alapján, de minimum 12 euro brutto

Dodatkowe informacje

Typ zatrudnienia

Pełny etat

Dostępne pozycje

5

Godzin na tydzień

40

Długość zatrudnienia / zlecenia

Ongoing

Wyświetlenia

508

Dni robocze

Dni robocze

Heti 40 óra.Túlóra esetén a német törvényeknek megfelelő túlóra elszámolás.

Szczegóły lokalizacji

Lokalizacja

Jedna lokalizacja

Lokacja

Germany, Frankfurt am Main Haupstrasse 627

Przyjmuj pracowników z zagranicy

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Utworzono 4 Tydzień temu

Wakaty w Germany

Szukasz wolnych miejsc w Germany? Kliknij Dowiedz się więcej, aby zobaczyć 51400 + więcej wolnych miejsc pracy.