IT
Show Original

Inżynier sieci teleinformatycznych

IT

Pełny etat

NLNetherlands

Pilne

2700.00 Do 3200.00EUR

Miesięcznie (Brutto)

V0128396

139+ Wyświetlenia

Natychmiast szukamy inżyniera testów IT dla naszego klienta w Twente. Jesteś doświadczonym informatykiem, czy możesz pracować w międzynarodowym zespole? To jest dla ciebie świetna praca.

Naszym klientem jest międzynarodowa firma zajmująca się budową serwerów do przechowywania danych. Jako inżynier sieci IT wykonujesz codzienną konserwację sieci i zarządzanie nią. Inżynier sieci IT zajmuje się planowaniem, utrzymaniem i obsługą korporacyjnej infrastruktury sieciowej. Nacisk kładziony jest na codzienne wsparcie sieci.

Wymagania

Główne wymagania dotyczące tego wakatu to:
- dyplom HBO na kierunku ICT;
- co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego;
- masz certyfikat CCNP lub jego odpowiednik;
- gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym;
- gotowość do podróżowania w razie potrzeby;
- dobra znajomość języka niderlandzkiego i angielskiego ze względu na międzynarodowy skład zespołu.

Obowiązki

Do Twoich głównych obowiązków będzie należało:
- wykonywać codzienne zarządzanie siecią;
- wdrażać zmiany w infrastrukturze sieciowej;
- planować i zarządzać aktualizacjami oprogramowania i systemów operacyjnych;
- aktualizować i utrzymywać inwentaryzację IT;
- diagnozuje i rozwiązuje problemy techniczne;
- utrzymywać sprzęt biznesowy i aktywnie pracować, aby zapobiegać przestojom systemu;
- utrzymywać dokumentację dla nowych i istniejących procesów IT;
- skupienie się na organizacji sieci (WAN, LAN);
- wykonywać również inne zlecone prace związane z IT.

Co oferujemy

Oferujemy:
- pewność pracy, jeśli dobrze wykonujesz swoją pracę, możesz zostać u naszego klienta na długi czas;
- pracę w świetnej firmie;
- tygodniówka;
- dobre wynagrodzenie;
- odzież firmowa;
- elektronarzędzia Hilti;
- trener personalny w naszej firmie, który jest zawsze do Twojej dyspozycji!

Pełny etat 2700.00-3200.00 EUR Miesięcznie (Brutto)

Pensja zależy od doświadczenia

Pełny etat

Poziom

Senior

Dostępne pozycje

1

Godzin na tydzień

40

Wyświetlenia

139

Lokacja

Netherlands

Przyjmuj pracowników z zagranicy

Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, United Kingdom

Utworzono 4 Tydzień temu

o {firmie}

Zutzu.com is an international job board that helps people find exciting job opportunities. Zutzu relies on the most innovative technology to connect employees and employers across Europe.

Pole firmy

Administracja i sekretariat

Rozmiar

25 - 50 pracowników

Średniej wielkości biznes

Inne prace w {firmie}

Carpentry- newbuild

550.00 - 700.00 EUR Na tydzień Netherlands

Our client is looking for Carpenter with experience,  person which use many different tools to cut and shape wood, plastic,fiberglass or drywall.

Nowy

Mechanik samochodowy

23000.00 - 25000.00 GBP Rocznie United Kingdom, Evesham

Będziesz częścią ruchliwej branży, która zajmuje się montażem opon, hamulcami, częściami mechanicznymi, przeglądami technicznymi i serwisem pojazdów..

Spawacz

24000.00 - 28000.00 GBP Miesięcznie United Kingdom

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie poszukujemy wykwalifikowanych spawaczy do naszego obecnego zespołu.