Inne
Show Original

kucharz/pomoc kuchenna

Inne

Pełny etat

DEGermany

Trendy

10.00 Do 16.00EUR

Na godzinę (Brutto)

V0074453

1K+ Wyświetlenia

Dla jednego klienta na terenie Niemiec poszukujemy kucharza / pomoc kuchenną .
Możemy Ci zaoferować :
✅Dobre zarobki
✅Umowę o pracę
✅Zapewniamy zakwaterowanie
✅Pomoc w załatwieniu dokumentów

Wymagania

Główne wymagania dotyczące tego wakatu to :
👉 Umiejętności na poszczególne stanowisko kucharz lub pomoc kuchenna
👉 Język niemiecki w stopniu komunikatywnym
👉 Sumienności oraz gotowości do powierzonych obowiązków

Obowiązki

Twoim głównym obowiązkiem będzie pomoc w kuchni.
Jesteś zainteresowany? Kontaktować się można przez wiadomość, telefon
lub email. Odpowiemy na wszelkie pytania.

Co oferujemy

We offer 10.00 Do 16.00 EUR Na godzinę with 30 - 55 hours per week. We will also provide you with nocleg i {rzeczy}.

Pełny etat 10.00-16.00 EUR Na godzinę (Brutto)

Pełny etat

Poziom

Junior

Zapewnione szkolenie

Szkolenie zostanie zapewnione

Dostępne pozycje

4

Godzin na tydzień

30-55

Wyświetlenia

984

Dni robocze

Różny

Zapewnione korzyści

Zakwaterowanie

Lokacja

Germany

Zdjęcia

Utworzono 8 Tydzień temu

o {firmie}

Zutzu.com is an international job board that helps people find exciting job opportunities. Zutzu relies on the most innovative technology to connect employees and employers across Europe.

Pole firmy

Administracja i sekretariat

Rozmiar

25 - 50 pracowników

Średniej wielkości biznes

Inne prace w {firmie}

Carpentry- newbuild

550.00 - 700.00 EUR Na tydzień Netherlands

Our client is looking for Carpenter with experience,  person which use many different tools to cut and shape wood, plastic,fiberglass or drywall.

Mechanik samochodowy

23000.00 - 25000.00 GBP Rocznie United Kingdom, Evesham

Będziesz częścią ruchliwej branży, która zajmuje się montażem opon, hamulcami, częściami mechanicznymi, przeglądami technicznymi i serwisem pojazdów..

Spawacz

24000.00 - 28000.00 GBP Miesięcznie United Kingdom

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie poszukujemy wykwalifikowanych spawaczy do naszego obecnego zespołu.

Więcej wakatów

Wakaty w Germany

Szukasz wolnych miejsc w Germany? Kliknij Dowiedz się więcej, aby zobaczyć 10099 + więcej wolnych miejsc pracy.