Inne
Show Original

Landšafto trinkelių klojėjas (-a)

Inne

Pełny etat

LTLithuania

750.00EUR

Miesięcznie (Netto)

V0408558

81+ Wyświetlenia

Opis

UAB „Ancor" – tarptautinė darbuotojų paieškos, atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė.
Mūsų klientas – Landšafto dizainą kurianti ir netradicinius sprendimus įgyvendinanti įmonė.

Wymagania

Panašaus darbo patirtis - privalumas;
Mokėjimas dirbti savarankiškai;
Fizinis ištvermingumas;

Obowiązki

Trinkelių klojimas pagal projektą.

Co oferujemy

Galimybę darbą derinti su studijomis;
Visas galimybes mokytis ir įgyti patirties;

Słowa kluczowe

Informacje o wynagrodzeniach

Typ zatrudnienia Wynagrodzenie
Pełny etat 750.00 EUR Miesięcznie (Netto)

Dodatkowe informacje

Typ zatrudnienia

Pełny etat

Zapewnione szkolenie

Szkolenie zostanie zapewnione

Dostępne pozycje

1

Godzin na tydzień

40

Wyświetlenia

81

Dni robocze

Dni robocze

Szczegóły lokalizacji

Lokalizacja

Jedna lokalizacja

Lokacja

Lithuania

Utworzono 1 miesiąc temu

o {firmie}

ANCOR, tarptautinė personalo atrankų įmonė, įkurta 1990 m., yra viena iš pirmaujančių žmogiškųjų išteklių paslaugų teikėjų. Vykdydama veiklą 48 atstovybėse, ANCOR siūlo įvairius sprendimus, susijusius su laikinuoju įdarbinimu, darbuotojų atrankomis ir klientų konsultavimu 9-iose pasaulio šalyse: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Kazachstane, Uzbekistane, Tailande. ANCOR kasmet aptarnauja daugiau nei 2000 klientų. ANCOR įmonių grupės konsoliduota apyvarta 2019 m. sudarė 280 mln. JAV dolerių. ANCOR patenka į pirmaujančių „Europe 2020 RPO“ įmonių (pagal „HR Tech Outlook“) dešimtuką, o nuo 2012 m. ANCOR yra strateginis „Randstad“ holdingo partneris.

Pole firmy

Zasoby ludzkie i personel

Rozmiar

50 - 100 pracowników

Typ spółki

Startup

Inne prace w {firmie}

750.00 EUR Miesięcznie Lithuania

UAB „Ancor" – tarptautinė darbuotojų paieškos, atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė. Mūsų klientas – Landšafto dizainą kurianti ir netradicini..

Šlifuotojas (-a) - paruošėjas (-a)

700.00 - 800.00 EUR Miesięcznie Lithuania

ANCOR - tarptautinė darbuotojų paieškos, atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė. Mūsų klientas - įmonė, vykdanti nestandartinių baldų ir metalo kons..

Europe flag

Suvirintojas (-a) Vilniuje

1240.00 - 1770.00 EUR Miesięcznie Lithuania, Vilnius

ANCOR – tarptautinė darbuotojų paieškos, atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė. Mūsų klientas – aukštos pridėtinės vertės įmonė, gaminanti į..

Trendy
Europe flag
Więcej wakatów

Wakaty w Lithuania

Szukasz wolnych miejsc w Lithuania? Kliknij Dowiedz się więcej, aby zobaczyć 7323 + więcej wolnych miejsc pracy.