Wytwarzanie i produkcja
Show Original

Mechanic

+31618084671
[email protected]

Pełny etat

NLNetherlands, Eindhoven

Trendy

14.00 Do 16.00EUR

Na godzinę (Brutto)

V0231558

453+ Wyświetlenia

Opis

Mechanic in the vicinity of Kempen

Wymagania

- enthusiastic and flexible;
- accurate;
- Able to work independently;
- Being able to work in a team;
- Experience in machine construction;
- Read drawings independently.

Obowiązki

As a mechanic you are responsible for assembling various assemblies,
machine parts and / or complete assembly or disassembly of complete machines (electrical / mechanical).
You do this on the basis of given drawings, instructions or guidelines. You will also be involved
when setting up and adjusting the machines, performing tests and fitting any
amendments.

Co oferujemy

- Working in a nice team;
- Varied work;
- A modern and clean workplace;
- A good salary with good working conditions.

Pełny etat 14.00-16.00 EUR Na godzinę (Brutto)

Pełny etat

Poziom

Środek

Dostępne pozycje

1

Godzin na tydzień

38-40

Wyświetlenia

453

Dni robocze

Różny, Dni robocze

Zapewnione korzyści

Zakwaterowanie

Tak

Samochód

Tak

Ubezpieczenie zdrowotne

Tak

Compensations

  • Inne formy

- Pension
- Holiday pay

Lokacja

Netherlands, Eindhoven

Przyjmuj pracowników z zagranicy

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Szczegóły kontaktu

Veronika Rohozhkina ([email protected] / +31618084671)

Zdjęcia

Mechanic

Utworzono 22 kilka dni temu

o {firmie}

🔸 Are you looking for a permanent or temporary job? 🔸 Are you enthusiastic and do you want to use our extensive service? ✉️ Contact us directly or send your resume to our e-mail [email protected] ☎️ 024 - 44 00 300 Click the link below to come to our website ⤵️ https://www.works.jobs/

Pole firmy

Inne

Rozmiar

100+ pracowników

Średniej wielkości biznes

Inne prace w {firmie}

Glazier

12.00 - 17.00 EUR Na godzinę Netherlands, Almelo

Our client works with advanced techniques that include polyurethane, spray works in the construction, agricultural and industrial sector. They insulate the wall..

Pilne
Europe flag

Mechanic window frames, doors and dormers

2200.00 - 2800.00 EUR Miesięcznie Netherlands, Nijmegen

Do you know something about technology and do you find it challenging to work with it? Then read on quickly! We are looking for a technician who lives in the Be..

Pilne

Mechanic

14.00 - 16.00 EUR Na godzinę Netherlands, Eindhoven

Pilne Trendy
Europe flag