Motoryzacja
Show Original

Mechanik samochodowy

Motoryzacja

Pełny etat

GBUnited Kingdom, Evesham

23000.00 Do 25000.00GBP

Rocznie (Brutto)

V0181466

150+ Wyświetlenia

Będziesz częścią ruchliwej branży, która zajmuje się montażem opon, hamulcami, częściami mechanicznymi, przeglądami technicznymi i serwisem pojazdów. Szybko się rozwijamy i jesteśmy częścią ekscytującego nowego projektu związanego z dużym międzynarodowym producentem opon i szukamy ciężko pracującego i doświadczonego testera MOT, który mógłby do nas dołączyć.

Wymagania

3 lata doświadczenia

Obowiązki

posiada umiejętności i doświadczenie niezbędne do wykonywania wszelkich czynności związanych z naprawą i serwisem pojazdów mechanicznych, obejmujących zarówno samochody osobowe, jak i lekkie samochody dostawcze
zapewniają fantastyczną obsługę klienta
umieć pracować zarówno z własnej inicjatywy, jak i w zespole
jest praktyczny i chętny do wspierania rozwoju firmy
ma co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
posiada pełne brytyjskie prawo jazdy

Co oferujemy

Oferujemy od 23000,00 do 25000,00 GBP Rocznie przez 40-50 godzin tygodniowo. Zapewnimy Ci również narzędzia.

Pełny etat 23000.00-25000.00 GBP Rocznie (Brutto)

Typ zatrudnienia

Pełny etat, Zdalna

Dostępne pozycje

5

Godzin na tydzień

40-50

Wyświetlenia

150

Dni robocze

Różny

Zapewnione korzyści

Narzędzia

Lokacja

United Kingdom, Evesham

Utworzono 4 Tydzień temu

o {firmie}

Zutzu.com is an international job board that helps people find exciting job opportunities. Zutzu relies on the most innovative technology to connect employees and employers across Europe.

Pole firmy

Administracja i sekretariat

Rozmiar

25 - 50 pracowników

Średniej wielkości biznes

Inne prace w {firmie}

Carpentry- newbuild

550.00 - 700.00 EUR Na tydzień Netherlands

Our client is looking for Carpenter with experience,  person which use many different tools to cut and shape wood, plastic,fiberglass or drywall.

Nowy

23000.00 - 25000.00 GBP Rocznie United Kingdom, Evesham

Będziesz częścią ruchliwej branży, która zajmuje się montażem opon, hamulcami, częściami mechanicznymi, przeglądami technicznymi i serwisem pojazdów..

Spawacz

24000.00 - 28000.00 GBP Miesięcznie United Kingdom

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie poszukujemy wykwalifikowanych spawaczy do naszego obecnego zespołu.

Więcej wakatów

Wakaty w United Kingdom

Szukasz wolnych miejsc w United Kingdom? Kliknij Dowiedz się więcej, aby zobaczyć 8907 + więcej wolnych miejsc pracy.