Budynki i konstrukcje
Show Original

Metselaar

+31621531386
[email protected]

Pełny etat

NLNetherlands

3200.00EUR

Miesięcznie (Brutto)

V0086861

216+ Wyświetlenia

We zijn op zoek naar metselaar met 5 jaar ervaring waarvan 3 in NL.
Ons bedrijf is een familiebedrijf dat alleen op utiliteit werkt

Wymagania

De belangrijkste vereisten voor deze vacature zijn Je zou ook moeten kunnen

Obowiązki

Uw belangrijkste verantwoordelijkheden zijn Tijdens je normale werkdag zul je dat doen

Co oferujemy

We offer 3200.00 EUR Miesięcznie with 32 hours per week. We will also provide you with nocleg, koszty podróży, przybory, transport i {rzeczy}.

Pełny etat 3200.00 EUR Miesięcznie (Brutto)

Pełny etat

Poziom

Senior

Zapewnione szkolenie

Szkolenie zostanie zapewnione

Dostępne pozycje

3

Godzin na tydzień

32

Wyświetlenia

216

Zapewnione korzyści

Zakwaterowanie

Tak

Narzędzia

Tak

Samochód

Lokalizacja

Wiele lokalizacji

Lokacja

Netherlands

Szczegóły kontaktu

Jan-Willem Westen ([email protected] / +31621531386)

Utworzono 7 Tydzień temu

o {firmie}

Pole firmy

Zasoby ludzkie i personel

Rozmiar

25 - 50 pracowników

Średniej wielkości biznes

Inne prace w {firmie}

Electrician - residential

2600.00 - 3100.00 EUR Miesięcznie Netherlands, 's-Hertogenbosch

We are now looking for independent electricians to work on various project in Netherlands in residential and utility construction

Pilne Trendy
Europe flag

Window frame production

450.00 - 550.00 EUR Na tydzień Netherlands, Amsterdam

We are a Dutch recruitment agency. We are now looking for experienced window frames production workers to work for one of our clients in Netherlands.

Europe flag

Sandwich panels installer

500.00 - 600.00 EUR Na tydzień Netherlands, Amsterdam

We are looking for a professionals in installing sendwich panels to work on one of our projects in Neterhlands.

Europe flag