Budynki i konstrukcje
Show Original

Monter konstrukcji na budowie

Pełny etat

NLNetherlands

Pilne

1900.00 Do 2300.00EUR

Miesięcznie (Brutto)

V0128399

126+ Wyświetlenia

Chcesz pracować w branży budowlanej w Holandii? Chcesz zwiększyć swoje doświadczenie zawodowe i zarobić dobre pieniądze? W takim razie jesteś pod właściwym adresem z Haldu Groep!

Haldu Groep zawsze poszukuje doświadczonych i zmotywowanych gipsów! Czy wiesz, jak wytyczać konstrukcje szkieletowe z metalu? Czy można mierzyć i ciąć płyty gipsowe? Czy pracujesz skrupulatnie? W takim razie szukamy Ciebie!

Wymagania

- doświadczenie zawodowe;
- ważny certyfikat VCA, czyli gotowość do podjęcia odpowiedniego kursu;
- ważne prawo jazdy B i własny samochód;
- elastyczność ze względu na możliwość zmiany godzin pracy lub lokalizacji;
- mówisz po angielsku lub niemiecku, najlepiej po holendersku.

Obowiązki

- wytyczanie konstrukcji metalowych;
- pomiar i docinanie płyt gipsowych do odpowiednich wymiarów i kątów;
- umieszczenie izolacji;
- mocowanie płyt gipsowych do ram metalowych (ściany i sufity)

Co oferujemy

- terminowe, cotygodniowe płatności;
- trener personalny w naszym biurze, który jest zawsze do Twojej dyspozycji;
- dobre mieszkanie, które za Ciebie zapłacimy;
- ubezpieczenie zdrowotne;
- 24 płatne dni urlopu i 8% dodatku urlopowego rocznie;
- profesjonalne elektronarzędzia firmy Hilti.

Pełny etat 1900.00-2300.00 EUR Miesięcznie (Brutto)

Dostępne pozycje

4

Godzin na tydzień

40

Wyświetlenia

126

Zapewnione korzyści

Zakwaterowanie

Tak

Narzędzia

Tak

Samochód

Lokalizacja

Wiele lokalizacji

Lokacja

Netherlands

Przyjmuj pracowników z zagranicy

Bulgaria, Croatia, Estonia, Greece, Hungary, Italy, Latvia, Lithuania, Poland, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia, Spain, United Kingdom

Utworzono 4 Tydzień temu

o {firmie}

Zutzu.com is an international job board that helps people find exciting job opportunities. Zutzu relies on the most innovative technology to connect employees and employers across Europe.

Pole firmy

Administracja i sekretariat

Rozmiar

25 - 50 pracowników

Średniej wielkości biznes

Inne prace w {firmie}

Carpentry- newbuild

550.00 - 700.00 EUR Na tydzień Netherlands

Our client is looking for Carpenter with experience,  person which use many different tools to cut and shape wood, plastic,fiberglass or drywall.

Nowy

Mechanik samochodowy

23000.00 - 25000.00 GBP Rocznie United Kingdom, Evesham

Będziesz częścią ruchliwej branży, która zajmuje się montażem opon, hamulcami, częściami mechanicznymi, przeglądami technicznymi i serwisem pojazdów..

Spawacz

24000.00 - 28000.00 GBP Miesięcznie United Kingdom

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie poszukujemy wykwalifikowanych spawaczy do naszego obecnego zespołu.