Budynki i konstrukcje
Show Original

Murarz przy projektach budowlanych

Pełny etat

NLNetherlands

2500.00 Do 2750.00EUR

Miesięcznie (Brutto)

V0128395

132+ Wyświetlenia

Chcesz pracować w branży budowlanej w Holandii? Chcesz zwiększyć swoje doświadczenie zawodowe i zarobić dobre pieniądze? W takim razie jesteś pod właściwym adresem z Haldu Groep!

Haldu Groep zawsze szuka zmotywowanych murarzy! Czy wiesz, jak rozłożyć stopki, fundamenty i ściany? A co z układaniem różnych wzorów łączenia? Czy pracujesz skrupulatnie? W takim razie szukamy Ciebie!

Wymagania

Główne wymagania:
- jesteś dostępny przez dłuższy okres
- masz dobre umiejętności komunikacyjne;
- masz doświadczenie zawodowe jako murarz w Holandii;
- posiadasz ważne certyfikaty VCA i GPI.

Obowiązki

Do Twoich głównych obowiązków będzie należało:
- stopki układu, fundamenty i ściany;
- wyrównanie narożników i rozmieszczenie elewacji
- układanie cegieł i bloków do linii
- wykonanie narożników murowanych
- układanie różnych wzorów klejenia cegieł i kamienia.

Co oferujemy

We offer 2500.00 Do 2750.00 EUR Miesięcznie with 40 hours per week. We will also provide you with nocleg i {rzeczy}.

Pełny etat 2500.00-2750.00 EUR Miesięcznie (Brutto)

Pełny etat

Poziom

Środek

Dostępne pozycje

3

Godzin na tydzień

40

Wyświetlenia

132

Dni robocze

Praca zazwyczaj w godzinach od 7 do 16

Zapewnione korzyści

Zakwaterowanie

Tak

Samochód

Lokalizacja

Wiele lokalizacji

Lokacja

Netherlands

Utworzono 4 Tydzień temu

o {firmie}

Zutzu.com is an international job board that helps people find exciting job opportunities. Zutzu relies on the most innovative technology to connect employees and employers across Europe.

Pole firmy

Administracja i sekretariat

Rozmiar

25 - 50 pracowników

Średniej wielkości biznes

Inne prace w {firmie}

Carpentry- newbuild

550.00 - 700.00 EUR Na tydzień Netherlands

Our client is looking for Carpenter with experience,  person which use many different tools to cut and shape wood, plastic,fiberglass or drywall.

Nowy

Mechanik samochodowy

23000.00 - 25000.00 GBP Rocznie United Kingdom, Evesham

Będziesz częścią ruchliwej branży, która zajmuje się montażem opon, hamulcami, częściami mechanicznymi, przeglądami technicznymi i serwisem pojazdów..

Spawacz

24000.00 - 28000.00 GBP Miesięcznie United Kingdom

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie poszukujemy wykwalifikowanych spawaczy do naszego obecnego zespołu.