Show Original

Plumbing and Heating Manager

Pełny etat

NLNetherlands, Den Haag

Trendy

4000.00EUR

Miesięcznie (Brutto)

V0079448

845+ Wyświetlenia

Opis

Plumbing & Heating Manager to help with their expansion

Wymagania

• selling to current and potential clients

• Alongside a complimentary range of fittings, tools and accessories.

• Account managing the relationship, increasing product awareness amongst building and plumbers merchants.

• With a mix of merchandising, positioning of point of sale material, training and supporting the branches within your area.

Obowiązki

• Ideally you will have field sales experience from within the plumbing or heating industry.

• Although applicants with a general construction background, selling into merchants and contractors will also be considered but not ideal.

• Either way you will be target driven, self-motivated and looking to carve out a career and make a name for yourself.

• Full product and industry training will be provided, for applicants with the right attitude and motivation.

Co oferujemy

We offer 4000.00 EUR Miesięcznie with 40 - 50 hours per week.

Pełny etat 4000.00 EUR Miesięcznie (Brutto)

Pełny etat

Poziom

Senior

Dostępne pozycje

3

Godzin na tydzień

40-50

Wyświetlenia

845

Dni robocze

Różny

Lokacja

Netherlands, Den Haag

Zdjęcia

Utworzono 7 Tydzień temu

o {firmie}

Zutzu.com is an international job board that helps people find exciting job opportunities. Zutzu relies on the most innovative technology to connect employees and employers across Europe.

Pole firmy

Administracja i sekretariat

Rozmiar

25 - 50 pracowników

Średniej wielkości biznes

Inne prace w {firmie}

Carpentry- newbuild

550.00 - 700.00 EUR Na tydzień Netherlands

Our client is looking for Carpenter with experience,  person which use many different tools to cut and shape wood, plastic,fiberglass or drywall.

Nowy

Mechanik samochodowy

23000.00 - 25000.00 GBP Rocznie United Kingdom, Evesham

Będziesz częścią ruchliwej branży, która zajmuje się montażem opon, hamulcami, częściami mechanicznymi, przeglądami technicznymi i serwisem pojazdów..

Spawacz

24000.00 - 28000.00 GBP Miesięcznie United Kingdom

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie poszukujemy wykwalifikowanych spawaczy do naszego obecnego zespołu.