Show Original

Pracownik magazynu

Pełny etat, Tymczasowe

PLPoland

Trendy

20.37PLN

Na godzinę (Brutto)

V0070511

694+ Wyświetlenia

AFZ Group Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 15715 od 2017 roku. Dla jednego z naszych klientów zajmujących się hurtową sprzedażą stali nierdzewnej, a także stopów niklu i tytanu poszukujemy pracowników tymczasowych na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU
Nr. ref. LOG.PL.001
Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie zawodowe
• Uprawnienia na wózki widłowe
• Sprawność fizyczna

Obowiązki

Cel i podstawowe zadania na stanowisku: przygotowywanie i wydawanie materiałów ze stali nierdzewnej

Co oferujemy

We offer 20.37 PLN Na godzinę with 40 hours per week.Oferujemy {element}.

Pełny etat 20.37 PLN Na godzinę (Brutto)
Tymczasowe 20.37 PLN Na godzinę (Brutto)

Dostępne pozycje

10+

Godzin na tydzień

40

Wyświetlenia

694

Dni robocze

Compensations

  • Bonusy

dodatki za frekwencję i premie motywujące

Lokacja

Poland

Przyjmuj pracowników z zagranicy

Czech Republic, Poland, Ukraine, Sweden, Slovakia, Romania, Norway, Netherlands, Germany, Finland, Belgium

Kino

Utworzono 4 Tydzień temu

Wakaty w Poland

Szukasz wolnych miejsc w Poland? Kliknij Dowiedz się więcej, aby zobaczyć 51305 + więcej wolnych miejsc pracy.

Komentarze

Guest

Guest 7 kilka dni temu

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin 500mg fqe.jcel.zutzu.com.nre.cz http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

Guest

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ - Buy Amoxicillin Amoxicillin Without Prescription pzi.ueas.zutzu.com.kek.wd http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

Guest

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ - Amoxicillin Amoxicillin 500 Mg xjf.lpgr.zutzu.com.soh.tp http://mewkid.net/when-is-xuxlya/