Show Original

Pracownik produkcji

Pełny etat

NLNetherlands, Renkum

Trendy

1250.00EUR

Miesięcznie (Brutto)

V0064882

528+ Wyświetlenia

Posiadamy kilka ofert pracy w sektorze produkcyjnym , przy sortowaniu, pakowaniu, produkcji, konfekcjonowaniu.

Wymagania

Obowiązki

Komunikatywna znajomość j. angielskiego / j.niemieckiego.

Prawo jazdy kat. B ( mile widziane)

Sprawności manualne oraz umiejętność pracy w zespole

Dyspozycyjność do wyjazdu , ok. 3 dni.

Co oferujemy

We offer 1250.00 EUR Miesięcznie with 40 hours per week. We will also provide you with nocleg, transport i {rzeczy}.

Pełny etat 1250.00 EUR Miesięcznie (Brutto)

Przelew bankowy.
Będziesz także mieć możliwość pobierania tygodniwek przez pierwszy miesiac pracy.

Typ zatrudnienia

Pełny etat, Kontrakt

Training provided

Szkolenie zostanie zapewnione

Dostępne pozycje

10+

Godzin na tydzień

40

Długość zatrudnienia / zlecenia

Ongoing

Data rozpoczęcia

31.05.2020

Wyświetlenia

528

Dni robocze

Dni robocze, sobota

Zapewnione korzyści

Zakwaterowanie

Tak

Samochód

Lokacja

Netherlands, Renkum Bennekomseweg 126 6871 KH Renkum

Przyjmuj pracowników z zagranicy

Bosnia and Herzegovina

Kino

Utworzono 4 Tydzień temu

About McDo-It FLEXWORK BV

Jesteśmy rzetelnym i solidnym holenderskim biurem pracy, które od 1998r. zatrudnia polskich pracowników na terenie Holandii. Oferujemy bezpieczną, legalną i dobrze płatną pracę wraz z zakwaterowaniem w Holandii i Niemczech oraz transportem do miejsca pracy.

Rozmiar

10 - 25 pracowników

Typ spółki

Duży biznes