Show Original

Pracownik produkcji - pralnia przemyslowa

Pełny etat

NLNetherlands, Eindhoven

Trendy

0.00PLN

Miesięcznie (Brutto)

V0065686

682+ Wyświetlenia

SFS International Sp. z o.o. Sp. K. działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy m.in. w: Holandii, Belgii, Niemczech, Skandynawii, Polsce..

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji – Pralnia Przemysłowa

Miejsce pracy: Holandia, Eindhoven

Oferujemy:
• Holenderski Kontrakt
• Wypłaty w systemie tygodniowym
• Zakwaterowanie bezpłatne w pokojach max. 2 osobowych
• Bezpłatne Ubezpieczenie
• Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania;
• Opcjonalnie pracę w nadgodzinach
• Miłą atmosferę pracy
• Zawsze wolne niedziele

Wymagania

• Sprawność fizyczna, umiejętność pracy w szybkim tempie
• komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
• mile widziane własne auto na wyjazd lub prawo jazdy

Obowiązki

Praca w strefie czystej i/lub brudnej - rozładunek i segregacja prania, maglowanie, układanie.

Co oferujemy

We offer 0.00 PLN Miesięcznie with 36 hours per week. We will also provide you with nocleg i {rzeczy}.

Pełny etat 0.00 PLN Miesięcznie (Brutto)

Typ zatrudnienia

Kontrakt

Training provided

Szkolenie zostanie zapewnione

Dostępne pozycje

10+

Godzin na tydzień

36

Długość zatrudnienia / zlecenia

Ongoing

Wyświetlenia

682

Dni robocze

Różny

Zapewnione korzyści

Zakwaterowanie

Lokacja

Netherlands, Eindhoven Eindhoven

Utworzono 4 Tydzień temu

About SFS International

Pole firmy

Inne

Rozmiar

50 - 100 pracowników