Inne
Show Original

Pracownik sortowni - segregacja metali

Inne

+48221021160
[email protected]

Kontrakt

NLNetherlands, Born

Pilne

10.21EUR

Na godzinę (Brutto)

V0487115

147+ Wyświetlenia

SFS International Sp. z o.o. Sp. K. działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy m.in. w: Holandii, Belgii, Niemczech, Skandynawii, Polsce.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik  sortowni - segregacja złomu (metali kolorowych)

Wymagania

Mile widziane:

·  Własny samochód i prawo jazdy

·  Znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym

Obowiązki

·        Wymiana pełnych kontenerów na puste za pomocą wózka paletowego

·        Wyszukiwanie metali szlachetnych wśród ” złomu ”

·        Dbanie o miejsce pracy

·        Drobne prace porządkowe

Co oferujemy

·    Polską umowę zlecenie w trybie oddelegowania

·    Zakwaterowanie

 ·  Ubezpieczenie podróżne

·   Opiekę polskojęzycznego koordynatora

·   Załatwienie wszelkich formalności przez nasze biuro, które znajduję się w Polsce.

Kontrakt 10.21 EUR Na godzinę (Brutto)

Typ zatrudnienia

Kontrakt

Zapewnione szkolenie

Szkolenie zostanie zapewnione

Dostępne pozycje

1

Godzin na tydzień

38

Wyświetlenia

147

Zapewnione korzyści

Zakwaterowanie

Tak

Ubezpieczenie zdrowotne

Lokacja

Netherlands, Born

Szczegóły kontaktu

Rekrutacja SFS International ([email protected] / +48221021160)

Zdjęcia

Utworzono 2 Tydzień temu

o {firmie}

Pole firmy

Zasoby ludzkie i personel

Rozmiar

50 - 100 pracowników

Średniej wielkości biznes

Inne prace w {firmie}

10.21 EUR Na godzinę Netherlands, Born

SFS International Sp. z o.o. Sp. K. działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne...

Pilne

Operator maszyn produkcyjnych - przędzalnia

13.13 EUR Na godzinę Belgium, Peer

“SFS International Sp. z o.o. Sp. K.” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Dział..

Pracownik produkcji - pralnia przemyslowa

0.00 PLN Miesięcznie Netherlands, Eindhoven

SFS International Sp. z o.o. Sp. K. działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy..