Inne
Show Original

Pracownik szklarni

Inne

Pełny etat

NLNetherlands, Hoek van Holland

Trendy

10.05EUR

Na godzinę (Brutto)

V0071230

610+ Wyświetlenia

Agencja Pośrednictwa Pracy F.A.S. Packing Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie przy ulicy Herberta 14/23 poszukuje zmotywowanych osób do podjęcia pracy przy kwiatach doniczkowych w Holandii.

Stanowisko: Pracownik szklarni
Miejsce pracy: Westland, Holandia

Nie wymagamy znajomości języka obcego.

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach holenderskich,
- stawka wynosi 10,05 euro brutto za godzinę
- wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym,
- zakwaterowanie oraz bezpłatne dojazdy do i z pracy,
- możliwość zorganizowania transportu z Polski do Holandii,
- ubezpieczenie,
- opiekę polskich koordynatorów.

Wymagania

Oczekujemy:

- dobrego stanu zdrowia,
- chęci i motywacji do pracy,
- dyspozycyjności na okres min. 3 miesięcy.

Obowiązki

Praca obejmuje cały proces produkcji kwiatów doniczkowych: sadzenie, obrywanie pączków i suchych liści, przycinanie łodyg, etykietowanie, foliowanie, przygotowywanie kwiatów do wysyłki.

Co oferujemy

We offer 10.05 EUR Na godzinę with 38 hours per week.

Pełny etat 10.05 EUR Na godzinę (Brutto)

Dostępne pozycje

10+

Godzin na tydzień

38

Wyświetlenia

610

Dni robocze

Różny

Lokacja

Netherlands, Hoek van Holland

Kino

Utworzono 4 Tydzień temu