Doradztwo rekrutacyjne
Show Original

Recruiter - work from home

Kontrakt

NLNetherlands

Trendy
Praca w domu

600.00 Do 1200.00EUR

Miesięcznie (Brutto)

V0486359

2.3K+ Wyświetlenia

We are looking to expand our Zutzu recruitment division with additional recruiters who are willing to join our existing international team.

Wymagania

  • Ideal candidate must be able to speak English - communicative written and spoken and also speaks one of the following languages:
  • Bulgarian, Romanian, Croatian, Slovak, Slovenian, Polish, Hungarian, Greek, Lithuanian, Latvian, Spanish, Portugese or Italian.
  • PC or laptop with internet connection
  • available 5 days a week for 8 hours of work each day

Obowiązki

Responsibilities includes:

  • recruitment through social media (Facebook / Instagram and others)
  • social media content creation and sharing
  • participate in video conferences

Co oferujemy

  • Long term job
  • Opportunity to relocate to Netherlands in future including relocation package
  • Possibility to grow within the company
  • work from home

Kontrakt 600.00-1200.00 EUR Miesięcznie (Brutto)

Starting salary will be calculated for each individual based on the location and experience.

Typ zatrudnienia

Kontrakt

Poziom

Junior

Zapewnione szkolenie

Szkolenie zostanie zapewnione

Dostępne pozycje

10+

Godzin na tydzień

40

Wyświetlenia

2347

Dni robocze

Różny

Zapewnione korzyści

pakiet przeprowadzkowy

Tak

Inne korzyści

Tak

Compensations

  • Bonusy

Lokalizacja

Zdalna

Lokacja

Netherlands

Zdjęcia

Utworzono 2 Tydzień temu

o {firmie}

Customer Support division of Zutzu International

Rozmiar

50 - 100 pracowników

Średniej wielkości biznes

Inne prace w {firmie}

IT developer - PHP / Laravel / Vue JS

2000.00 - 4000.00 EUR Miesięcznie Latvia, Teika

We are looking for experienced IT system developers.The project consists of several products in the HR industry. We currently have an active work..

Pilne

Warehouse operative Nights

9.00 - 9.50 GBP Na godzinę United Kingdom, Tewkesbury

Pilne Trendy
Europe flag

600.00 - 1200.00 EUR Miesięcznie Netherlands

Pilne Trendy Praca w domu