Budynki i konstrukcje
Show Original

Roofer

Pełny etat

GBUnited Kingdom, High Barnet

35000.00GBP

Rocznie (Brutto)

V0464025

91+ Wyświetlenia

We are currently looking to recruit a Roofer on a temp to perm basis for our client based in North London. You will be an accomplished roofer with strong skills in all aspects of roofing. The work is predominantly on residential projects.

Salary: £35,000 to £40,000

Location: North London

Start: ASAP

Hours: Monday to Friday with occasional Saturday   8am till 4pm

Requirements for Roofer:

  • Strong background in a similar role
  • You will have strong skills in all aspects of roofing including GRP, Pitch, Flat Roofing, lead work and tiling
  • NVQ level 2 in roofing
  • Ideally working at heights certificate
  • Good communication skill

Wymagania

Obowiązki

You will be required to work on GRP, Pitch, Flat Roofing, lead work and tiling

Co oferujemy

We offer 35000.00 GBP Rocznie with 40 - 40 hours per week.

Pełny etat 35000.00 GBP Rocznie (Brutto)

Pełny etat

Poziom

Środek

Dostępne pozycje

1

Godzin na tydzień

40-40

Wyświetlenia

91

Dni robocze

Różny

Lokalizacja

Wiele lokalizacji

Lokacja

United Kingdom, High Barnet

Przyjmuj pracowników z zagranicy

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Utworzono 24 kilka dni temu

o {firmie}

Rozmiar

1 - 5 pracowników

Typ spółki

Startup

Wakaty w United Kingdom

Szukasz wolnych miejsc w United Kingdom? Kliknij Dowiedz się więcej, aby zobaczyć 4853 + więcej wolnych miejsc pracy.