Budynki i konstrukcje
Show Original

Saulės baterijų montuotojai (ant stogų) Nyderlanduose

Pełny etat

NLNetherlands, Den Bosch

2100.00 Do 2200.00EUR

Miesięcznie (Netto)

V0516986

27+ Wyświetlenia

Nuo vasario 1d. Nyderlanduose, Den Bosch mieste, reikalingi saulės baterijų montuotojai ant stogų.

Darbas 40 val. per savaitę.

Alga 525- 550 eur/sav. į RANKAS. Alga mokama kas savaitę.

Būstas suteikiamas nemokamai (vienvietis kambarys).

Olandiška darbo sutartis.

Wymagania

- Bent 4 metų tokio darbo patirtis
- Anglų kalba
- Gebėjimas skaityti brėžinius
- Nuosavas automobilis

Obowiązki

Saulės baterijų montavimas ant stogų pagal pateiktus techninius brėžinius.

Co oferujemy

We offer 2100.00 Do 2200.00 EUR Miesięcznie with 40 hours per week. We will also provide you with nocleg i {rzeczy}.

Pełny etat 2100.00-2200.00 EUR Miesięcznie (Netto)

Pełny etat

Poziom

Senior

Dostępne pozycje

2

Godzin na tydzień

40

Wyświetlenia

27

Zapewnione korzyści

Zakwaterowanie

Tak

Ubezpieczenie zdrowotne

Lokacja

Netherlands, Den Bosch

Utworzono 13 kilka dni temu

o {firmie}

„Darbai svetur“ jau 11 metus specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Ispanijoje,Skandinavijos šalyse, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kinijoje, Afrikoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Pole firmy

Zasoby ludzkie i personel

Rozmiar

1 - 5 pracowników

Typ spółki

Mały biznes

Inne prace w {firmie}

Plytelių klojėjas

2100.00 EUR Miesięcznie Netherlands

Nowy
Europe flag

ATRANKA darbui Anglijos kurorte (atostogų parkuose)

1700.00 - 2200.00 EUR Miesięcznie United Kingdom, Devon

Praca sezonowa
Europe flag

2100.00 - 2200.00 EUR Miesięcznie Netherlands, Den Bosch