Medycyna i pielęgniarstwo
Show Original

Slaugytojo asistentas Olandijoje (Hagoje)

+37062466641
[email protected]

Pełny etat

NLNetherlands, Hague

430.00EUR

Na tydzień (Netto)

V0503621

66+ Wyświetlenia

Opis

Hagoje, nedideliems slaugos namams reikalingi slaugytojų asistentai.
Darbo pobūdis : senelių priežiūra - padėti nusiprausti, apsirengti, išeiti pasivaikščioti ir kt.

Darbas 36 val. per sav., alga 430 eur į RANKAS per savaitę.

Apgyvendinimas suteikiamas nemokamai (vienvietis kambarys, pilnai įrengtas, internetas yra).

Darbo sutartis olandiška, alga mokama kas savaitę, darbas ilgalaikis.

Lauksime CV ir motyvacinio laiško nurodytais kontaktais.

Wymagania

- Profesinis išsilavinimas (slaugytojo padėjėjo ar aukštesnis);
- Neteistumo pažyma;
- Anglų kalba;
- Privalumas, jei yra tokio darbo patirties;
- B kat. pažymėjimas privalumas;
- Empatija, kruopštumas, kantrumas, pagarba pacientui;
- Gebėjimas dirbti savarankiškai.

Obowiązki

Slaugytojo asistentas

Co oferujemy

We offer 430.00 EUR Na tydzień with 32 - 36 hours per week. We will also provide you with nocleg, transport i {rzeczy}.

Słowa kluczowe

Informacje o wynagrodzeniach

Typ zatrudnienia Wynagrodzenie
Pełny etat 430.00 EUR Na tydzień (Netto)

Dodatkowe informacje

Typ zatrudnienia

Pełny etat

Poziom

Senior

Godzin na tydzień

32-36

Wyświetlenia

66

Dni robocze

Różny

Zapewnione korzyści

Zakwaterowanie

Tak

Samochód

Tak

Ubezpieczenie zdrowotne

Tak

Szczegóły lokalizacji

Lokalizacja

Jedna lokalizacja

Lokacja

Netherlands, Hague

Szczegóły kontaktu

Gintarė ([email protected] / +37062466641)

Utworzono 30 kilka dni temu

o {firmie}

„Darbai svetur“ jau 11 metus specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Ispanijoje,Skandinavijos šalyse, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kinijoje, Afrikoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

Pole firmy

Zasoby ludzkie i personel

Rozmiar

1 - 5 pracowników

Typ spółki

Mały biznes

Inne prace w {firmie}

Plytelių klojėjas

2100.00 EUR Miesięcznie Netherlands

Nowy
Europe flag

ATRANKA darbui Anglijos kurorte (atostogų parkuose)

1700.00 - 2200.00 EUR Miesięcznie United Kingdom, Devon

Praca sezonowa
Europe flag

Saulės baterijų montuotojai (ant stogų) Nyderlanduose

2100.00 - 2200.00 EUR Miesięcznie Netherlands, Den Bosch

Więcej wakatów

Wakaty w Netherlands

Szukasz wolnych miejsc w Netherlands? Kliknij Dowiedz się więcej, aby zobaczyć 9201 + więcej wolnych miejsc pracy.