Budynki i konstrukcje
Show Original

Stolarz do prac remontowych

Pełny etat

NLNetherlands, Apeldoorn

Pilne

2500.00 Do 3000.00EUR

Miesięcznie (Brutto)

V0128397

121+ Wyświetlenia

Jesteś stolarzem z doświadczeniem w pracach remontowych? Szukamy Ciebie!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy doświadczonego stolarza z zamiłowaniem do prac remontowych. Nasz klient jest jedną ze stron odpowiedzialnych za renowację dzielnicy mieszkalnej w Apeldoorn, gdzie remontowane są 333 domy. Twoja praca obejmuje wszystkie prace stolarskie (renowacyjne) w domu i wokół niego. Na przykład wymiana kuchni, ale także ramy okienne i drzwi oraz okładziny elewacyjne są częścią pracy.

Wymagania

Główne wymagania dotyczące tego wakatu to:
- jesteś dostępny przez co najmniej rok;
- umiesz mówić, czytać i pisać po holendersku;
- masz dobre umiejętności komunikacyjne;
- jesteś doświadczonym stolarzem z zamiłowaniem do prac remontowych;
- posiadasz ważne certyfikaty VCA i GPI.

Obowiązki

Twoim głównym obowiązkiem będzie cała stolarka (renowacja) w domu i wokół niego.

Co oferujemy

Oferujemy:
- pewność pracy, jeśli dobrze wykonujesz swoją pracę, możesz zostać u naszego klienta na długi czas;
- pracę w świetnej firmie;
- tygodniówka;
- dobre wynagrodzenie;
- odzież firmowa;
- elektronarzędzia Hilti;
- trener personalny w naszej firmie, który jest zawsze do Twojej dyspozycji!

Pełny etat 2500.00-3000.00 EUR Miesięcznie (Brutto)

Pensja zależy od doświadczenia

Pełny etat

Poziom

Środek

Dostępne pozycje

1

Godzin na tydzień

40

Wyświetlenia

121

Zapewnione korzyści

Zakwaterowanie

Tak

Narzędzia

Tak

Samochód

Lokacja

Netherlands, Apeldoorn

Przyjmuj pracowników z zagranicy

Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Estonia, Hungary, Italy, Greece, Latvia, Lithuania, Romania, Poland, Portugal, Slovakia

Utworzono 4 Tydzień temu

o {firmie}

Zutzu.com is an international job board that helps people find exciting job opportunities. Zutzu relies on the most innovative technology to connect employees and employers across Europe.

Pole firmy

Administracja i sekretariat

Rozmiar

25 - 50 pracowników

Średniej wielkości biznes

Inne prace w {firmie}

Carpentry- newbuild

550.00 - 700.00 EUR Na tydzień Netherlands

Our client is looking for Carpenter with experience,  person which use many different tools to cut and shape wood, plastic,fiberglass or drywall.

Nowy

Mechanik samochodowy

23000.00 - 25000.00 GBP Rocznie United Kingdom, Evesham

Będziesz częścią ruchliwej branży, która zajmuje się montażem opon, hamulcami, częściami mechanicznymi, przeglądami technicznymi i serwisem pojazdów..

Spawacz

24000.00 - 28000.00 GBP Miesięcznie United Kingdom

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie poszukujemy wykwalifikowanych spawaczy do naszego obecnego zespołu.