Agriculture Fishing and Forestry
Show Original

Teritorijas labiekārtošanas darbinieks/-ce

Pełny etat

DEGermany, Burgdorf

Pilne
Trendy

2020.00EUR

Miesięcznie (Brutto)

V0081061

1K+ Wyświetlenia

Opis

Vācu uzņēmums aicina darbā teritoriju labiekārtošanas darbinieku/-ci pilsētā 31303 Burgdorf (30 km no Hanoveres).

Darba vieta: Vācija, 31303 Burgdorf

Wymagania

- Vēlama iepriekšēja pieredze teritorijas uzkopšanas/labiekārtošanas darbos vai līdzīgā darbā;
- Strādīgi kandidāti bez kaitīgiem ieradumiem;
- Vienam no kandidātiem ir nepieciešams personīgais auto;
- Nepieciešama B kat. autovadītāja apliecība;
- Krievu valodas zināšanas.

Obowiązki

- Dažādu izbraukuma teritoriju labiekārtošana: bērnudārzi, skolas, biroja kompleksi, slimnīcas, autobāņi, ceļi, ielas, parki, u.c.
- Zāles pļaušana, dzīvžogu griešana;
- Darbs ar lielu un mazu dārza uzkopšanas tehniku (zāles pļāvēju, trimmeri, motorzāģi, dzīvžoga šķērēm, augstspiediena mazgātāju).
- Darba laiks: 6:45-16/17.00.

Co oferujemy

- Samaksa: 11,50 eiro stundā (neto);
- Līgums uz 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt;
- Dzīvesvietas izmaksas līdz 350 eiro mēnesī.

Słowa kluczowe

Informacje o wynagrodzeniach

Typ zatrudnienia Wynagrodzenie
Pełny etat 2020.00 EUR Miesięcznie (Brutto)

Samaksa: 11,50 eiro stundā (neto)!

Dodatkowe informacje

Typ zatrudnienia

Pełny etat

Poziom

Middle

Dostępne pozycje

3

Godzin na tydzień

40

Wyświetlenia

1048

Dni robocze

Dni robocze

Darba laiks: 6:45-16/17.00

Szczegóły lokalizacji

Lokalizacja

Jedna lokalizacja

Lokacja

Germany, Burgdorf

Kino

Utworzono 3 Tydzień temu

About SIA "CEF Recruitment"

SIA “CEF Recruitment” piedāvā Latvijas iedzīvotājiem iekārtoties darbā Vācijā. Mūsu pakalpojumi ir droši un uzticami, nosacījumi — godīgi, bet sadarbības partneri Vācijā — pārbaudīti. Īpaši vēlamies atzīmēt, ka mūsu pakalpojumi Jums ir bez maksas. SIA “CEF Recruitment” sniegto pakalpojumu likumību garantē stingra Latvijas valsts institūciju uzraudzība. Jau kopš mūsu darbības pirmsākumiem esam oficiāli licencēts uzņēmums, ko apliecina Nodarbinātības valsts aģentūras licence Nr. 5/2011.

Pole firmy

Human Resources and Personnel

Rozmiar

1 - 5 pracowników

Typ spółki

Mały biznes

Wakaty w Germany

Szukasz wolnych miejsc w Germany? Kliknij Dowiedz się więcej, aby zobaczyć 51343 + więcej wolnych miejsc pracy.