Transport i kolej
Show Original

Warehouse Operative

Pełny etat

GBUnited Kingdom, Sheffield

Trendy

8.88 Do 13.65GBP

Na godzinę (Brutto)

V0072844

2K+ Wyświetlenia

We are recruiting for Warehouse Operatives in Sheffield area

Wymagania

- Able to lift and work in busy warehouse enviroment.
- Able to work shift patterns
- Attention to detail
-No experience necessary as full training is given

Obowiązki

Picking snd packing

Co oferujemy

We offer 8.88 Do 13.65 GBP Na godzinę with 40 hours per week. We will also provide you with przybory i {rzeczy}.

Pełny etat 8.88-13.65 GBP Na godzinę (Brutto)

• Salary: Day shift: £8.80 per hour, Night £10.92, Overtime £11(Days) £13.65(Nights)

Pełny etat

Poziom

Junior

Zapewnione szkolenie

Szkolenie zostanie zapewnione

Dostępne pozycje

10+

Godzin na tydzień

40

Wyświetlenia

2002

Dni robocze

Różny

• Working hours are various : 4 on 4 off, 10hrs and 8 hrs

Zapewnione korzyści

Narzędzia

Tak

• On-Site Car Park
• Canteen
• 28 Holidays per year
• Weekly Pay
• Pension Scheme
• Employed Status
• Personal Accident Insurance
• Mortgage references
• My Resource Rewards- An online portal offering vouchers and discounts

Lokacja

United Kingdom, Sheffield tinsley

Zdjęcia

Utworzono 5 Tydzień temu

o {firmie}

Zutzu.com is an international job board that helps people find exciting job opportunities. Zutzu relies on the most innovative technology to connect employees and employers across Europe.

Pole firmy

Administracja i sekretariat

Rozmiar

25 - 50 pracowników

Średniej wielkości biznes

Inne prace w {firmie}

Sales Manager - Danish speaking (Barcelona)

22000.00 - 34000.00 EUR Rocznie Spain, Barcelona

Zutzu.com is an international job board that helps people find exciting job opportunities. Zutzu relies on the most innovative technology to connect employees a..

Pilne Trendy
Europe flag

Sales Manager - Finnish speaking (Barcelona)

Sales Manager - Norwegian speaking (Barcelona)

Pilne
Europe flag
Więcej wakatów

Wakaty w United Kingdom

Szukasz wolnych miejsc w United Kingdom? Kliknij Dowiedz się więcej, aby zobaczyć 51421 + więcej wolnych miejsc pracy.