Kultura / sztuka / rozrywka / sport
Show Original

Wychowawca na koloniach Kultura / sztuka / rozrywka / sport

Pełny etat

NLNetherlands

Trendy
Praca sezonowa

12.00EUR

Na godzinę

V0082684

1K+ Wyświetlenia

Praca z dziećmi, animowanie zajęć i zabaw. Praca w młodym ambitnym zespole.

Wymagania

Szukamy osoby, która lubi kontakt z dziećmi (mile widziani studenci pedagogiki, animatorzy zabaw).
Oczekujemy komunikatywnego języka angielskiego.

Obowiązki

-opieka nad dziećmi,
-animowanie czasu wolnego,

Co oferujemy

- zakwaterowanie,
-wyżywienie,

Pełny etat 12.00 EUR Na godzinę

Pełny etat

Poziom

Junior

Seasonal job

This is seasonal job

Training provided

Szkolenie zostanie zapewnione

Dostępne pozycje

5

Godzin na tydzień

40-50

Wyświetlenia

994

Dni robocze

Różny

Zapewnione korzyści

Zakwaterowanie

Tak

Samochód

Tak

Inne korzyści

Lokacja

Netherlands

Przyjmuj pracowników z zagranicy

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Kino

Wychowawca na koloniach

Utworzono 2 Tydzień temu

O firmie

Pole firmy

Administracja / sekretariat

Rozmiar

1 - 5 pracowników

Typ spółki

Uruchomienie

Wakaty innych firm

Account Manager

Due to recent growth our client is looking for account managers to join their existing team. The office is a great space to learn and develop however there is a level of flexibilty allowing for remote working where required, there are also opportunities to tr..

Pełny etat

NL Netherlands, Rotterdam

26000.00 - 35000.00 EUR Rocznie

Przetłumacz to

Europe flag
Account manager - English speaking

Pełny etat

ES Spain, Barcelona

Europe flag
Account manager - German speaking

Europe flag

Komentarze

Guest

Guest 7 kilka dni temu

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ - Amoxicillin 500mg Buy Amoxicillin uuw.djeu.zutzu.com.lvw.gb http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

Guest

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ - Amoxicillin 500mg Amoxicillin 500mg Capsules sdb.emjw.zutzu.com.opt.jr http://mewkid.net/when-is-xuxlya/